EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Jak jsme připraveni chránit návštěvníky před koronavirem?

  1. Stejně jako jinde, také ve vnitřních prostorách DEPO2015 je povinné mít nasazenou roušku. Až vám rouška začne vadit, můžete vyjít na nádvoří, kde bude dostatečná kapacita na sezení i občerstvení. Pokud si roušku zapomenete, za desetikorunu si ji na místě můžete zakoupit.
  2. Účinkující mít roušky nemusí, ale budou ve vzdálenosti nejméně 2 metry od diváků.
  3. Areál DEPO2015 je poměrně členitý, má vysoké stropy a je větraný. Navíc jej rozdělíme na dvě zóny, v každé z nich bude v jeden moment přítomno maximálně 500 osob, včetně personálu. Zóny nebudou přímo propojené, bude třeba projít z jedné do druhé přes nádvoří. Návštěvník může postupně a bez problému opakovaně navštívit obě zóny.
  4. Neočekáváme, že by se kapacita v obou zónách zcela naplnila, ale pokud by se tak stalo, můžete na nádvoří u šálku kávy, sklenice piva či při četbě knihy počkat pár minut, až se zase kapacita uvolní. Rovněž nabízíme možnost navštívit aktivity několika vystavovatelů na nádvoří.
  5. Koridory mezi stánky jsou dostatečně široké, abyste mohli udržovat bezpečný odstup.
  6. Jednotlivé pořady jsou koncipovány maximálně pro desítky lidí.
  7. Pravidelná dezinfekce pultů, stolů, toalet, stejně tak i stojany s dezinfekcí jsou samozřejmostí.
  8. Zkrátka pokud k sobě budeme vzájemně ohleduplní, je riziko opravdu minimální. A lidé, kteří mají rádi knížky a literaturu, k sobě ohleduplní jsou.