EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Svět knihy Plzeň 2020

Milí návštěvníci a přátelé Světa knihy, 
letošní rok nám není nakloněn. Ač jsme se do poslední chvíle snažili udělat maximum, máme smutnou povinnost oznámit, že 3. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Plzeň je zrušen.
Prudké zhoršení epidemiologické situace v zemi v posledních dnech, hrozba dalších omezení veřejných akcí ze strany autorit, obavy návštěvníků a nakonec pozitivní testy na koronavirus v širším okruhu realizace akce znamenají, že jsme se ocitli za hranicí přiměřeného rizika a musíme přípravu plzeňského veletrhu zastavit. Zdraví je přednější.

Už podruhé letos rušíme domluvená partnerství s vystavovateli, programy s účinkujícími a celou řadu zajímavých setkání. Naše náklonnost ke knihám však zůstává a o to víc se těšíme na další ročníky Světa knihy. Závěrem nám dovolte malou prosbu - podpořte své oblíbené nakladatele a knihkupce v nadcházející sezóně nakupování vánočních dárků. Nejenže tak uděláte radost sobě a svým blízkým, ale pomůžete tím české literatuře a knižnímu trhu v době, kdy to opravdu potřebuje. 
#KnížkyŽijí 

Svět knihy Plzeň 2020

Registrace odborného návštěvníka

Kdo

Knihovník, překladatel, literární agent, ilustrátor, tiskař a každý, kdo je s knihami pracovně svázán.

Kdy

Uzávěrka registrace odborného návštěvníka 6. 9. 2020.

Proč

Získáte zdarma vstupenku na celou dobu konání veletrhu, 1 výtisk Průvodce veletrhem, přístup k internetu s možností využití jednacích míst v INFO stánku, heslo pro wi-fi připojení zdarma.

Jak

Registrujte se jako odborný návštěvník tím, že vyplníte přihlášku a zašlete ji na info@svetknihy.cz. Na případné dotazy odpoví Andrea Tachecí: 602 590 888.

Více

Přihláška odborného návštěvníka

Stáhněte si přihlášku, vyplňte ji a odešlete na email info@svetknihy.cz 

Na základě registrace Vám emailem zašleme potvrzení přijetí formuláře. Po předložení tohoto potvrzení na INFO stánku Vám bude předána páska opravňující k volnému vstupu po celou dobu konání akce.

Tematické zaměření