EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Časté dotazy

Tady najdete odpovědi, pokud se chcete zeptat:

Na webových stránkách: eshop.svetknihy.cz si budete moci koupit vstupenku online. Prodej vstupenek bude teprve spuštěn. Vstupenky si ale samozřejmě můžete pořídit i na místě v pokladně v době konání veletrhu 23.-26. 5. 2024.

150 Kč jednodenní plné vstupné; 350 Kč jednodenní rodinné vstupné; 100 Kč jednotné vstupné – neděle 26. 5. bez nároku na další slevy; 100 Kč jednodenní zlevněné (děti 6 -18 let, držitelé průkazů ZTP, studenty a důchodce od 65 let); 350 Kč vstupenka na 4 dny; 50 Kč školní skupiny na žáka na den, pedagogický doprovod má nárok na zlevněné vstupné, v pokladně je nutné odevzdat školou potvrzený počet žáků (název školy, kontakt, počet žáků číslem, razítko školy); zdarma děti do 6 let, držitelé průkazů ZTP/P s doprovodem (1 osoba).

Kompletní program literárního festivalu bude zveřejněn na tomto webu v 2. pol. dubna 2024. Prohlížet si jej můžete v kalendáři, ve výpisu pořadů nebo si stáhněte pdf. K dispozici bude také také tištěný Katalog programů - před veletrhem jej seženete na vybraných místech po celé České republice. V době veletrhu bude k dispozici na info stánku v místě konání (Výstaviště Praha, Křižíkovy pavilony).

Ano! Na většinu pořadů, které se konají v sálech, si můžete své místo rezervovat, a to prostřednictvím webových stránek v sekci program. Na pořady, které se odehrají na stáncích vystavovatelů, jako jsou například autogramiády, místa rezervovat nelze. Rezervace jsou zdarma, vstupné na pořady je součástí vstupenky na veletrh. Pro vstup na akce MIMO VÝSTAVIŠTĚ je možné uplatnit vstupenku na veletrh Svět knihy Praha 2024.

Na těchto webových stránkách najdete vždy aktuální informace o pořadech literárního festivalu. Změny a zrušené pořady si můžete vyfiltrovat v sekci Program. Pokud si na pořad uděláte rezervaci, oznámení o změně Vám přijde automaticky e-mailem. Změny oznámené na poslední chvíli jsou vyznačeny na programových plakátech v místě konání.

Ano. Na veletrhu si na stáncích jednotlivých vystavovatelů můžete zakoupit knihy a další produkty často s výraznou slevou.

Na těchto webových stránkách v menu na stránce "Vystavovatelé" bude k dispozici seznam vystavovatelů včetně podrobných informací o nich.

Ano, vystavovatelské sekce i programové sály jsou bezbariérové. Je dobré se informovat předem, u kterých sálů je přípradně bezbariérovost podmíněna asistencí. V každém sále je k dispozici služba - koordinátor sálu, který vám pomůže zajistit dostatečný prostor v hledišti.