EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Prohlédněte si kompletní program literárního festivalu, zobrazte si jej v kalendáři nebo jako seznam jednotlivých pořadů. Můžete filtrovat podle údajů, které vás zajímají, či podle účinkujících. Zkontrolujte si programové změny, které je možné volit výběrem ZMĚNA - ZRUŠENO - DOPLNĚNO.

Na pořadech, které si vyberete, si můžete rezervovat své místo. Rezervace místa je bezplatná, jen se musíte registrovat a být přihlášeni. Pro vstup na program musíte mít platnou vstupenku na veletrh. Pro vstup na akce MIMO VÝSTAVIŠTĚ je možné uplatnit vstupenku na veletrh Svět knihy Praha 2023. Rezervovat lze pouze vybrané pořady v sálech, programy konané na stáncích jsou v gesci konkrétních vystavovatelů. 

Všechny sály jsou bezbariérové, pouze ve VELKÉM SÁLE je třeba na místě požádat o asistenci. V každém sále je k dispozici služba - koordinátor sálu, který vám pomůže zajistit dostatečný prostor v hledišti.

Níže si také můžete pročíst kompletní program v pdfFotografie a medailonky vybraných zahraničních hostů najdete v dané sekci. Seznam všech účinkujících a jejich pořadů v KDO JE KDY.