Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

DEPO2015 25. 9 - 26. 9. 2020

Časté dotazy

Tady najdete odpovědi, pokud se chcete zeptat:

Pravděpodobně začátkem června 2021 spustíme na těchto webových stránkách online prodej vstupenek. Vstupenky si ale samozřejmě můžete pořídit i na místě v době konání veletrhu 23. - 26. 9. 2021.

120 Kč jednodenní plné vstupné; 60 Kč jednotné vstupné – neděle 25. 4. bez nároku na další slevy; 60 Kč jednodenní zlevněné (děti 6 -18 let, držitelé průkazů ZTP, studenty a důchodce od 65 let); 250 Kč vstupenka na 4 dny; 30 Kč školní skupiny na žáka na den, pedagogický doprovod má nárok na zlevněné vstupné, v pokladně je nutné odevzdat školou potvrzený počet žáků (název školy, kontakt, počet žáků číslem, razítko školy); zdarma děti do 6 let, držitelé průkazů ZTP/P s doprovodem (1 osoba).

Program veletrhu teprve vzniká a postupně jej ladíme. Zveřejněn bude online na tomto webu cca koncem srpna 2021. K dispozici bude také tištěný - předem na vybraných místech v Praze a v info stánku na místě konání (Výstaviště Praha).

Ano! Na většinu pořadů, které se konají v sálech, si můžete své místo rezervovat, a to prostřednictvím webových stránek v sekci program. Na pořady, které se odehrají na stáncích vystavovatelů, jako jsou například autogramiády, místa rezervovat nelze. Rezervace jsou zdarma, vstupné na pořady je součástí vstupenky na veletrh.

Na těchto webových stránkách najdete vždy aktuální informace o pořadech literárního festivalu. Změny a zrušené pořady si můžete vyfiltrovat v sekci Program. Pokud si na pořad uděláte rezervaci, oznámení o změně Vám přijde automaticky e-mailem. Změny oznámené na poslední chvíli jsou vyznačeny na programových plakátech v místě konání.

Ano. Na veletrhu si na stáncích jednotlivých vystavovatelů můžete zakoupit knihy a další produkty často s výraznou slevou.

Na těchto webových stránkách v menu na stránce "Vystavovatelé" zveřejníme seznam vystavovatelů včetně podrobných informací o nich. Seznam bude hotový přibližně koncem srpna 2021. Jejich přehled bude k dispozici také v tištěné podobě na info stánku na místě konání.